Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

  Aktuální informace  

 

POZOR !!!

ZMĚNY Klasifikačních skupin

-  od 1.1.2017 dochází ke změně názvu klasifikačních skupin. První je uvedený název platný od 1.1.2017, v závorce název současný:

I  (Ia),   II  (Ib),    III  (II),    IV  (III),    V  (VI) 

-   profily handicapu se zatím nemění

-   mezinárodní klasifikaci bude od 1.1.2017 možné získat je n na vybraných mez.závodech. Přihlášení na klasifikaci je možné provést jen přes ČJF

 

 

 

 

Paradrezurní soutěž 13.9.

JS Equus Kinský - Hradištko u Sadské - pořádá 13.9. v rámci drezurních závodů i paradrezurní soutěž (volné sestavy na hudbu). Orientační začátek paradrezur je kolem poledne, více na JS Equus Kinský.

 

Závody: Heroutice 14.6.2015 

V rámci drezurních závodů proběhla v Herouticích již tradičně i paradrezurní soutěž. Parajezdec našeho klubu Petr Novák zde poprvé startoval v II. klasifikační skupině do které je zařazen (byl to jeho druhý start vůbec).  S Buráčkem  získali nejlepší ohodnocení  58, 235% a stali se tak nečekanými vítězi.   Blahopřejeme.

 

Soustředění paradrezury - Master Horse Club, Svojetice

28.-29.3. proběhlo  v areálu Master Horse Club ve Svojeticích u Mukařova soustředění pro začínající paradrezurní jezdce, jejich koně a trenéry -  Paradrezurní soustředění ve Svojeticích

 

 

 

Od 1.12. 2014 jsou všechny informace k paradrezuře uvedeny na stránkách:

http://www.drezura-cjf.cz  / paradrezura 

To znamená i kalendář závodů,pravidla,kontakty apod.

 


►      Bykáň 18.5. 2013

 

 

 

             Tradičně jsme se zúčastnili Jezdeckého dne na Bykáni. Tento rok nás výborně reprezentovali sourozenci Beránkovi -oba s  naším welshponym Kubou. Kristýnka startovala v úloze team test  Ib (krok a klus), tady určené pro malé nebo začínajicí jezdce a svoji soutěž vyhrála. Michal jel drezurní úlohu Z1 a mezi osmi převážně o kus staršími jezdci získal krásné druhé místo. 

           

      Bykáň  19.5. 2012

            "Jezdecký den pro jezdce handicapované i zdravé"  uspořádala již tradičně  Stáj Rozárka.    Náš klub vyslal do soutěží tři jezdce a všichni k naší radosti reprezentovali úspěšně. Paradrezuru zastupovala Helena Kratochvílová s Buráčkem a svoji skupinu vyhrála.  V kategorii nejmladších jezdců, pro které byla vypsána paradrezurní úloha Ib Team test (krok a klus), si výborně vedla sedmiletá Kristýna Beránková s Kubou, která při své premiéře skončila z pěti soutěžících na krásném druhém místě. A radost nám udělal i nejmladší účastník drezury Z1 devítiletý Michal Beránek, který se, také s Kubou, umístil mezi osmi startujícími na moc pěkném čtvrtém místě. Byl to velmi příjemný den a všichni jsme odjížděli spokojení.

 

 

 

Equiservis 

Už se ani nepamatuji, kdy naposledy nám někdo nabídl pomoc a podporu. To se stává         opravdu velmi zřídka.  V současné době vlastně nemáme ani sponzory - naše práce není    dost  "reklamně" zajímavá a ostatní aspekty nejsou důležité.

Proto jsme byli velmi překvapeni přístupem  Equiservisu, kde nám sami nabídli podporu a spolupráci .  Nesmírně si takového postoje vážíme a moc děkujeme.